Promocyjna cena programu GlobalMED!

wersja MINI - 579,00 zł  [netto] (3 m-ce GRATIS!!!)
wersja STANDARD - 1101,00 zł [netto] (3 m-ce GRATIS!!)

wersja CENTRALA - 1206,00 zł [netto] (3 m-ce GRATIS!!!)
wersja FILIA - 218,00 zł [netto]  (3 m-ce GRATIS!!!)

>> Z a m ó w i e n i eTUTAJ...<<

 


tel. +48 (77) 543 19 88, kom. 0 504 645 977

e-mail

 

 

 

globalmed

GlobalMed

Program do rozliczania zrealizowanych zleceń na zaopatrzenie


Pragniemy zaoferować Państwu darmową wersję programu służącego do rozliczeń Świadczeń typu ZPO. Program GlobalMed jest bardzo przyjaznym systemem, bez zbędnych dodatków, dzięki czemu nie wymaga dodatkowych szkoleń.

Jako zespół zajmujący się rozliczeniami z NFZ byliśmy zmuszeni do testowania aplikacji wielu producentów, spośród których najpopularniejsze z nich były zazwyczaj skomplikowane i zmuszały by laika do odbycia dodatkowego szkolenia, co naraziłoby Państwa na dodatkowe koszty.

System GlobalMed został przygotowany przez zespół praktyków – z jednej strony znających specyfikę pracy Państwa placówek, z drugiej – posiadających szeroka wiedze z zakresu rozwiązań informatycznych stosowanych w Służbie Zdrowia.

Podstawowe cechy i funkcje systemu GlobalMed:
  • prostota rozwiązań (system stworzony wyłącznie dla potrzeb rozliczeń dla ZPO)
  • kompleksowe rozliczanie kontraktów zawartych z NFZ wraz z wymiana dokumentów elektronicznych, z bieżącym monitorowaniem stanu realizacji, z wbudowanymi modułami tworzenia zestawień o zrealizowanych usługach
  • migracja danych z programu KS-SWD / Realizator
  • obsługa kilku jednostek w jednej instalacji programu, wymiana danych pomiędzy oddziałami
  • sieciowość (jednoczesna praca na kilku stanowiskach)

Pełna zgodność z wszelkimi aktami prawnymi dotyczącymi Narodowego Funduszu Zdrowia!
Jeśli używali Państwo dotychczas do rozliczeń z Narodowym Funduszem Zdrowia programu firmy Sygnity - Realizator Zaopatrzenia, to polecany przez nas system GlobalMed spełni Państwa oczekiwania.
Na oprogramowaniu GlobalMed - przeznaczonym do rozliczenia świadczeń z zakresu zaopatrzenia ortopedycznego i środków pomocniczych z NFZ - pracuje od blisko roku ponad 150 podmiotów, działających na terenie całej Polski, w 16 województwach.

Bez żadnych zobowiązań, z możliwością skorzystania z udogodnień systemu polegających na możliwości zaimportowania dotychczas użytkowanej bazy pacjentów (KSSWD) lub bazy pacjentów i wprowadzonych wniosków (Realizator).

Niezmiernie prosta instalacja, intuicyjna obsługa, możliwość korzystania z asysty producenta programu (zdalna pomoc przez Internet).
Z całą pewnością warto postawić na sprawdzony, dobry produkt, udostępniany za niewielkie pieniądze!

Osoby zainteresowane zapraszamy do pobierania programy TUTAJ.

Po pobraniu programu udostępniamy Państwu program w wersji DEMO, którego ograniczeniem jest generowanie raportów do NFZ. Aby móc korzystać bezpłatnie z oprogramowania przez okres 3-miesięcy od podanego okresu rozliczeniowego należy wygenerować plik rejestracyjny, który następnie należy przesłać na nasz adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: +48 (77) 543 19 88 lub pisząc na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
statystyka